Artykuły biznesowe, finansowe, z ekonomii. Zabdaj o swoją Spółka zoo !

Jak przygotować nagranie demonstracyjne

Producenci programów ogólnokrajowych często chcą obejrzeć nagranie wideo z potencjalnym gościem, aby sprawdzić, jak będzie sobie radzić w trakcie programu. Co mogą zrobić osoby, które nie występowały wcześniej w telewizji? Jak przygotować nagranie, które będzie wyglądać znacznie lepiej niż film szwagra z wakacji?

Masz do wyboru dwa rozwiązania. Pierwsza to zapłacić od 6000 do 10 000 dolarów za fachową usługę w lokalnym studiu nagrań. Kwota ta obejmuje wynajęcie zespołu technicznego, opracowanie materiału, a także honorarium dla osoby prowadzącej wywiad. Upewnij się, czy firma dysponuje profesjonalnym wyposażeniem i zażądaj referencji.

Istnieje też rozwiązanie bezpłatne. Nawiąż kontakt z lokalną stacją telewizji kablowej i spróbuj umówić się na wywiad z jednym z producentów prowadzących program w formie talk show. Stacje telewizji kablowej możesz znaleźć, dzwoniąc do Alliance for Community Media , pod numer 202-393-2650.

Niemal każde miasto mające telewizję kablową oferuje również kanał dla społeczności lokalnej, gdzie zwykli ludzie mogą stworzyć własny program i prowadzić wywiady z gośćmi. Choć wyposażenie takich stacji może być różne, prawie wszystkie dysponują bezprzewodowymi mikrofonami i profesjonalną scenografią, jaką można zobaczyć w ogólnokrajowych wiadomościach.

Brian Jud z Hartford w Connecticut stworzył własny program „The Book Authority”, nadawany przez lokalną telewizję kablową. Rozwinął tę serię w kwitnący interes, oferując szkolenia medialne, produkty pomagające autorom w samokształceniu oraz wiele innych usług dla osób samodzielnie publikujących książki. Zaprasza autorów przejeżdżających przez Hartford, aby skontaktowali się z nim i umówili na udział w programie. Connie Martinson z Los Angeles prowadzi podobny program zatytułowany „Connie Martinson Talk Books”. Przeprowadziła wywiady z wieloma znanymi autorami, takimi jak Sidney Sheldon, Norman Mailer i Mary Higgins Clark.

Dzwoniąc do lokalnej stacji telewizji kablowej, dowiedz się, którzy producenci przeprowadzają wywiady z ciekawymi gośćmi. Zapytaj, czy możesz przysłać producentom kolorową ulotkę przedstawiającą ciebie jako gościa.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.