Artykuły biznesowe, finansowe, z ekonomii. Zabdaj o swoją Spółka zoo !

Opracowanie planu działania

Znając już zasady wkręcania się do telewizji, pomyśl o programach najlepiej odpowiadających twoim celom. Oprócz ogólnokrajowych sieci telewizyjnych, także lokalne telewizje kablowe mogą pomóc w dotarciu do docelowych odbiorców.

Wszystkie ważne programy możesz znaleźć, przeglądając katalogi mass mediów w lokalnej bibliotece lub inwestując w źródła takie jak Bradley’s Guide to the Top National TV Talk & Interview Show (www. freepublicty.com/getontoptv), katalog programów zawierający komentarze i wskazówki producentów na temat prezentacji.

Stwórz listę programów, do których pasowałbyś jako gość. Zapisz nazwisko producenta, do którego należy wysłać prezentację, oraz sprawdź, jaką drogą woli ją otrzymać. Chociaż program „Good Morning America” jest nadawany z Nowego Jorku, wszystkie prezentacje powinny trafiać e- mailem do biura Billa Cunninghama na Zachodnim Wybrzeżu. Następnie Cunningham przesyła wybrane prezentacje producentom odcinków programu w Nowym Jorku, którzy w razie zainteresowania pomysłem kontaktują się z jego autorem.

Niektóre poranne programy nadawane przez sieci telewizyjne mają 17 producentów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny temat, na przykład publicystykę, literaturę piękną czy gotowanie. Gdy w katalogu nie ma jasnej informacji, zadzwoń na recepcję. Jeśli wyślesz materiał do nieodpowiedniej osoby albo w złym formacie, prezentacja najprawdopodobniej zostanie usunięta.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.